-8%
-10%
۳۱۰,۰۰۰ تومان
-11%
۲۹۰,۰۰۰ تومان
-8%
-12%
۵۵۰,۰۰۰ تومان
-13%
۳۸۰,۰۰۰ تومان
-15%
۳۱۰,۰۰۰ تومان
-6%
۲۳۰,۰۰۰ تومان
-15%
۲۳۵,۰۰۰ تومان

 

فیتو حاصل نوع نگاه پاتریک آلس:

بنیانگذار این برند پاتریک آلس که نام واقعی وی خسوس گونزالز است، در سال 1930 در شهر سانتادر اسپانیا به دنیا آمد. خانواده وی هنگام جنگ داخلی در اسپانیا به فرانسه مهاجرت کرد. پاتریک آلس در سال 1964 هنر آرایش مو و شکل دادن آن به کمک سشوار را ابداع کرد.

پاتریک آلس موسس فیتوپاتریک آلس آرایشگر بسیاری از شخصیت های مشهور جهان از جمله کاترین دنو، بازیگر فرانسوی و ژاکلین کندی بود. وی همچنین بسیاری از محصولات آرایشی را با بهره گیری از مواد گیاهی، برای مراقبت از مو تولید کرده است. پاتریک آلس در سال 1964 تکنولوژی خشک کردن مو را اختراع کرد. اما ابداعات برند فیتو به همین ها خلاصه نمی شود. بطوریکه در سال 1967 تکنیک PHYTOTHERATHRIE توسط برند فیتو اختراع شد. phyto به زبان یونانی به معنی گیاه، thera به معنی مراقبت از و THRIE به معنی مو می باشد.

در سال 1969 آزمایشگاههای PHYTOSOLBA تاسیس شدند. پاتریک آلس هرگز همکاری با دانشمندان را متوقف نکرد تا  محصولات او کارآمد باشند. او برای اثبات این امر به علم متکی بود و به قول خودش به گیاهان اجازه می داد که صحبت کنند تا بتواند محصولات جدید را تولید کند.

در سال 1998 لاین فیتو اسپسیفیک یعنی محصولات شماره 1 برای مراقبت از موهای مجعد، وز و نرم را به راه انداخت. امروزه PHYTO به عنوان یک برند بین المللی با بیش از 50 سال سابقه درخشان و با یک مأموریت ویژه شناخته می شود: ارائه یک راه حل گیاهی متناسب با نیاز هر نوع مو.

 

آلس: داستان دو احساس، مو و گیاه

فیتو مدتها قبل از آگاهی عموم در مورد اهمیت محیط زیست و تمایل مردم به مراقبت از مو به روش های گیاهی، توسط یک آرایشگر مشهور به نام پاتریک آلس تاسیس شد.

پاتریک آلس موسس شرکت فیتو

همه اینها زمانی آغاز شد كه پاتریک آلس در دهه 1950 شاگرد یک سالن آرایش در پاریس بود. وی متوجه شد که محصولات مملو از مواد شیمیایی، عوارضی بسیار جدی بر روی دستان آرایشگران و موهای مشتریان می گذارند. این موضوع باعث شکل گیری اولین ایده او برای تولید محصولات مراقبت از موی ملایم و کم ضرر شد. علاقه او به طبیعت باعث شد تا تصمیم بگیرد که به مطالعه قدرت گیاهان، تاریخچه استفاده آنها در طب سنتی و نقشی که ممکن است در نشان دادن زیبایی طبیعی مو بازی کنند، بپردازد. او به دنبال یافتن راهی برای نجات موهای مشتریان خود از خشکی بود.

در سال 1965، پاتریک آلس با افتتاح سالن مخصوص خود در نزدیکی شانزلیزه، که هنوز هم مشغول به کار است، رسما از برند PHYTO برای عموم رونمایی کرد که در آن مشتریان تراز اولی مانند Brigitte Bardot ،Catherine Deneuve و Jacqueline Kennedy Onassis از این برند جدید مراقبت از مو بهره مند شدند. با این اتفاق PHYTO متولد شد و به سرعت سر و صدای زیادی در مقیاس جهانی به پا کرد.

 

50 سال نوآوری در فیتو:

فیتو به دلیل ابتکارات فراوان در تولید محصولات و کسب نتایج ارزشمند و منحصر بفرد، تاریخچه ای ماندگار در دنیای مراقبت از مو از خود بر جای گذاشته است. از جمله این افتخارات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– تولید کرم روز PHYTO 7 برای مو در سال 1968

– تولید بالم ضد وز مو PHYTODÉFRISANT با ترکیبات موثر گیاهی در سال 1969

– تولید روغن مو PHYTOPLAGE برای محافظت از مو در برابر آفتاب در سال 1974

– تولید اسپری محرک رشد موی PHYTOLAQUE در سال 1979

– تولید مکمل PHYTOPHANÈRE برای تغذیه مو و ناخن در سال 1980

– تولید تقویت کننده PHYTOCYANE جهت درمان موهای نازک برای خانم ها در سال 1992

– تولید محصول PHYTOKÉRATINE حاوی کراتین گیاهی برای ترمیم و بازسازی عمیق موهای آسیب دیده در سال 2010

– تولید PHYTOLOGIST یک محصول کامل ضد ریزش مو در سال 2016

– تولید PHYTODENSIA با خاصیت ضد پیری در سال 2017 که جوانی را به موها بر می گرداند.

– تولید PHYTO RE30 اولین درمان موهای خاکستری و بدون رنگ در سال 2018

– تولید PHYTONOVATHRIX جدیدترین درمان ریزش مو در سال 2019

 

موهای زیبا بدون داشتن پوست سر سالم حاصل نمی شود! پاتریک آلس

 

از ریشه تا نوک مو:

از نظر برند فیتو، زیبایی و سلامت مو فقط با رعایت یک رویکرد کامل حاصل می شود. داشتن موهای زیبا فقط با پوست سر سالم امکان پذیر است. به همین دلیل است که PHYTO ضمن توجه کامل به اکوسیستم مو، برنامه مدونی برای مراقبت از ریشه تا نوک انواع مو دارد.

 

فیتو و مد:

فیتو مد و سلیقه جامعه را دنبال نمی کند، بلکه آن را ایجاد می کند. در زمان تغییر مد، وقتی خطوط فکری از بین می روند و مراجع تقلید کمیاب می شوند، PHYTO به عنوان یک برند ایمن و البته جذاب ظاهر می شود و ثابت می کند که هنوز هم می توان در نوآوری و زیبایی معنا پیدا کرد.

PHYTO به عنوان اولین برندی که توانست قدرت گیاهان را در تقویت زیبایی موها نشان دهد، به دو مهارت استثنایی متکی است: رویکرد علمی در قبال گیاهان و هنر آرایشگران در تقویت مو.

 

رویکرد علمی فیتو در برابر گیاهان:

لابراتوارهای فیتو، با آزمایشگاه علمی hi-tech خود که دارای پزشکان، فارماکولوژیست ها، گیاه شناسان و بیوشیمیست های درجه یکی است، قادر است فعال ترین عصاره های گیاهی موثر در زیبایی های برتر مو را شناسایی کند.

کار آنها که توسط آزمایشات علمی دقیق صورت گرفته، راه را برای نوآوری باز کرده و اجازه داده است که PHYTO به یک برند پیشگام و مشهور در مراقبت از مو تبدیل شود. استفاده از بیش از 500 ماده فعال گیاهی در محصولات فیتو به غنای عظیم و فواید بیکران دنیای گیاهان گواهی می دهد.

برای انتخاب مناسب ترین ترکیبات فعال گیاهی، PHYTO از آثار علمی مشهوری مانند کتاب داروسازی اروپا یا سایر انتشارات علمی مطرح با تمرکز بر خواص گیاهان الهام می گیرد. آزمایشگاههای فیتو از این دانش و شیوه های سنتی استفاده می کنند تا بهترین هایی را که طبیعت ارائه می دهد، انتخاب کنند.

پس از انتخاب ترکیبات فعال، آزمایشگاه های فیتو مناسب ترین روش برای استخراج مولکول های مورد نیاز برای رفع نیازهای خاص مراقبت از مو را مشخص می کنند. تمام مراحل برای بدست آوردن یک محلول موثر از بخشی از گیاه که حاوی مناسب ترین مولکول هاست تا روش استخراج که امکان بهینه سازی ترکیبات فعال را فراهم می آورد، با دقت تمام اجرا می شوند.

 

فرمولهای فوق العاده برای عملکرد بهینه:

پشت توجه فیتو به موهای زیبا و سالم یک مسیر علمی طولانی و فرمولاسیونی منحصر به فرد برای تبدیل یک گیاه به محصول وجود دارد.

ترکیب عصاره های گیاهان:

برخلاف انواع شامپو های کلاسیک که در اصل از آب تشکیل شده است، PHYTO در فرمول خود به جای آب از عصاره گیاهان در شامپوهای خود استفاده می کند تا محصولاتی با غلظت بسیار بالا از گیاهان به دست آورد.

روش استخراج منحصر به فرد:

آزمایشگاه های فیتو با یک روش دقیق و به لطف تکنیک های اختصاصی، با کارایی بالا که روی قدرت و مزایای بی نهایت گیاهان تمرکز می کند، عصاره های گیاهی مورد نیاز در تولید محصولات خود را تولید می کنند. این روش منحصر به فرد به آنها اجازه می دهد تا فعال ترین قسمت گیاه (برگ، گل، ساقه یا ریشه) را بر اساس معیارهای دقیق عملکرد استخراج کرده و در موثرترین غلظت استفاده کنند.

 

فرمولاسیون منحصر بفرد محصولات فیتو:

تمام محصولات فیتو به صورت بسیار دقیق آزمایش می شوند تا بالاترین سطح عملکرد، پایداری، ایمنی و قدرت حمل را تضمین کنند. برند فیتو همچنین جهت اطمینان بیشتر، با آزمایشگاه های مستقل جهت انجام آزمایشات بالینی محصولات خود همکاری می کند.

بافت موثر:

PHYTO خود را به ارائه فرمول هایی با کارایی بالا با ترکیبات عالی و عطرهای خارق العاده ملزم می داند تا دوره درمان را به لحظاتی ناب و خوشایند برای مصرف کننده تبدیل کند.

گیاهی:

به طور کلی 95٪ و حتی گاهی 100٪ از ترکیبات موجود در محصولات فیتو از مواد طبیعی تولید می شوند، در حالی که از استفاده از مواد شیمیایی مانند پارابن، سیلیکون، روغنهای معدنی و الکلهای مصنوعی اجتناب می شود. به عنوان نمونه، فیتو به جای الکل مصنوعی در تمام اسپری های مو از الکل چغندر استفاده می کند که این امر خشکی کمتری برای مو ایجاد می کند.

استفاده حداقلی از نگهدارنده ها:

فیتو محصولات خود را در بسته بندی های محکمی قرار می دهد که علاوه بر اینکه مانع از آسیب عوامل خارجی به فرمولاسیون محتویات آن می شود، قابل بازیافت نیز هستند.

 

1969؛ یک سال افسانه ای:

– سالی که هواپیمای کنکورد برای اولین بار پرواز کرد.

– سالی که اولین انسان قدم بر روی ماه گذاشت.

– سالی پر از عشق و آزادی.

– سالی که نیروی علم و طبیعت در کنار یکدیگر افق فکری جدیدی خلق کردند.

– و سالی که فیتو بنیانگذاری شد.

 

 

انقلاب عشق و طبیعت:

در سال 1969 بود که آرایشگر خیال پردازی به نام پاتریک آلس، دنیای محصولات مراقبت از مو را متحول کرد. او با ترکیب علم و طبیعت و در ضمن احترام به حالت طبیعی موها، عناصر فعال قدرتمندی را از گیاهان برای مراقبت از مو استخراج کرد.

 

بیش از 50 سال نوآوری و تولید محصولات پیشرو:

 

 

1968 فیتو 7: موهایی زیبا یکبار برای همیشه
۱۹۶۹ فیتو دفریزانت: ژلی گیاهی که از وز و فر شدن موها جلوگیری می کند
1974 فیتوپلاژ: اولین روغن محافظ مو در برابر اشعه های UV
1979 فیتولاک: اولین اسپری مو فاقد گاز پروپیلنت
1980 فیتوفانر: قرص مکمل غذایی برای تقویت مو

1983

فیتوجوبا: اولین نسل از شامپوهای کاملاً گیاهی
1992 فیتوسیان:محصولی برای تقویت موهای ضعیف و آسیب دیده
2006 فیتوپروژنیوم: اولین شامپو با ترکیبات پریبیوتیک برای محافظت از پوست سر
2010 فیتوکراتین: اولین شامپوی حاوی کراتین صد درصد گیاهی، با قابلیت ترمیم و بازیابی قوی موها
2018 فیتو ریتری Re30: تکنولوژی بازیابی رنگ مو

 

معرفی، سفارش و خرید اینترنتی محصولات فیتو اورجینال با بهترین قیمت

شامپو فیتو | ماسک مو فیتو | شامپو فیتو خوبه؟ | اسپری فیتو | خرید رنگ مو فیتو | کاتالوگ رنگ مو فیتو