خیر نیازی نیست. اما توصیه می کنیم در مرحله ثبت مشخصات، در وارد نمودن اطلاعاتی نظیر آدرس دقیق، کدپستی و شماره تماس دقت کنید.

کافیه کیبورد یا صفحه کلید گوشی خودتون ( یا لپ تاپ یا تبلتی که در حال استفاده از اون هستید ) رو روی حالت انگلیسی قرار بدید. اگر اعداد بصورت انگلیسی وارد بشن، مشکل حل میشه.

چون هیچ رنگی را انتخاب نکرده اید، دچار این مشکل شدید. لطفاً ابتدا رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس دکمه افزودن به سبد خرید را بفشارید. توجه کنید که گزینه های ناموجود با رنگ قرمز مشخص شده اند و قابل انتخاب نیستند. به مثال زیر دقت کنید.

انتخاب رنگ بندی

از اونجایی که تنها روش ارسال، از طریق پست پیشتاز هست و سفارش شما از طریق مامور پست تحویل میشه، ما هیچ کنترلی در نحوه و زمان تحویل نداریم. پس قاعدتاً امکان بر آورده کردن خواسته های شما عزیزان مبنی بر تحویل سفارش در ساعت خاص، یا تماس با شما قبل از تحویل یا موارد مشابه متاسفانه وجود نداره.

هر کدوم رو که دوست دارید انتخاب کنید. مهم نیست.

به راحتی. به تصویر پایین دقت کنید. بعد از ثبت خرید و وارد کردن آدرس. پایین ترین گزینه برای شیوه پرداخت، گزینه کارت به کارته که در تصویر زیر می بینید. کافیه پرداخت کارت به کارت رو انتخاب کنید و دکمه ثبت سفارش رو بزنید. حالا پول رو از طریق دستگاه عابربانک (ATM) به شماره کارتی که مشخصه واریز کنید و رسیدش رو به آیدی تلگرام یا صفحه اینستاگراممون (هر کدوم که راحت تره براتون) ارسال کنید.

کارت به کارت