برای دریافت پاسخ دقیق لازم است سوال خود را در سیستم چت آنلاین سایت (دایره سبز رنگ در پایین سایت) مطرح کنید تا دوستان حاضر در انبار به این سوال پاسخ دهند. اما به طور کلی به این سوال می توان به دو صورت پاسخ داد:

۱. هیچ محصولی با تاریخ انقضای کمتر از ۶ ماه یا در سایت قرار نمی گیرد، یا اگر قرار بگیرد حتما تاریخ انقضا در بالای صفحه درج می شود و یا در صورت عدم درج تاریخ به طور سهوی، قبل از ارسال حتماً این موضوع اطلاع داده شده و در صورت عدم رضایت وجه با کمال احترام عودت داده خواهد شد.

۲. تاریخ انقضایی که بر روی محصولات برند وارداتی می بینید، بنا به الزام سازمان های ذیربط و از طرف شرکت وارد کننده در ایران درج می شود. اما طبق قوانین سازمان های غذا و داروی اروپا و آمریکا محصولات آرایشی و بهداشتی با ماندگاری ۳ سال ملزم به درج تاریخ انقضا بر روی محصول نیستند. در عوض چیزی که اهمیت دارد درج دوره پس از باز کردن (PAO) روی بدنه محصولاتی است که تاریخ انقضاء آنها روی محصول درج نشده است. از اینرو به دنبال علامتی شبیه “شیشه باز” که در وسط آن یک عدد و حرف M وجود دارد، باشید. برای درک بهتر به تصویر زیر دقت کنید:

 

تصویر بالا به این معنی است که این محصول می تواند ۱۲ ماه پس از باز شدن مورد استفاده قرار گیرد. با توضیحات ذکر شده به این نتیجه می رسیم که واقعاً تاریخ انقضای درج شده بر روی محصول اهمیتی ندارد.

سفارشات هر روز، در روز کاری بعد و تنها از طریق پست پیشتاز ارسال می شود. زمان رسیدن سفارش به دست شما هم بستگی به فاصله شهر شما از شهر بابل (محل استقرار فروشگاه شمال مال) دارد.

از اونجایی که تنها روش ارسال، از طریق پست پیشتاز هست و سفارش شما از طریق مامور پست تحویل میشه، ما هیچ کنترلی در نحوه و زمان تحویل نداریم. پس قاعدتاً امکان بر آورده کردن خواسته های شما عزیزان مبنی بر تحویل سفارش در ساعت خاص، یا تماس با شما قبل از تحویل یا موارد مشابه متاسفانه وجود نداره.

خیر نیازی نیست. اما توصیه می کنیم در مرحله ثبت مشخصات، در وارد نمودن اطلاعاتی نظیر آدرس دقیق، کدپستی و شماره تماس دقت کنید.

کافیه کیبورد یا صفحه کلید گوشی خودتون ( یا لپ تاپ یا تبلتی که در حال استفاده از اون هستید ) رو روی حالت انگلیسی قرار بدید. اگر اعداد بصورت انگلیسی وارد بشن، مشکل حل میشه.

چون هیچ رنگی را انتخاب نکرده اید، دچار این مشکل شدید. لطفاً ابتدا رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس دکمه افزودن به سبد خرید را بفشارید. توجه کنید که گزینه های ناموجود با رنگ قرمز مشخص شده اند و قابل انتخاب نیستند. به مثال زیر دقت کنید.

انتخاب رنگ بندی

هر کدوم رو که دوست دارید انتخاب کنید. مهم نیست.

به راحتی. به تصویر پایین دقت کنید. بعد از ثبت خرید و وارد کردن آدرس. پایین ترین گزینه برای شیوه پرداخت، گزینه کارت به کارته که در تصویر زیر می بینید. کافیه پرداخت کارت به کارت رو انتخاب کنید و دکمه ثبت سفارش رو بزنید. حالا پول رو از طریق دستگاه عابربانک (ATM) به شماره کارتی که مشخصه واریز کنید و رسیدش رو به آیدی تلگرام یا صفحه اینستاگراممون (هر کدوم که راحت تره براتون) ارسال کنید.

کارت به کارت