روش‌های پرداخت

کاربران محترم شمال مال می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق یکی از درگاه های اینترنتی، نسبت به پرداخت هزینه سفارش خود به صورت آنلاین اقدام کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش می باشد. لذا نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شمال مال می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت:
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم:
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2:
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا:
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

پرداخت از طریق کارت به کارت

– اگر رمز دوم ندارید می توانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز یکی از بانکها نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.
– لطفاً مبلغ نهایی فاکتور را به شماره کارتی که در مرحله تسویه حساب یا پرداخت ارائه می شود، کارت به کارت کنید.
– سفارش شما پس از پرداخت نهایی، ارسال خواهد شد.
– لطفاً پس از واریز وجه، تصویر رسید پرداخت را به آیدی تلگرام sfjamshidi@ ارسال یا پیج اینستاگرام شمال مال که لینک آن در پایین سایت وجود دارد دایرکت نمائید. در ثبت آدرس دقیق، کد پستی و شماره همراه جهت ارسال کالا دقت نمائید.
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. لذا مشتری نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خریدهای انجام شده از شمال مال، رضایت داشته و مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبدا که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، شمال مال مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.